Parawan jednoskrzydłowy PJ-01 100/PC z płytą z tworzywa

#PJ-01ST 100/PC

Parawan mobilny jednoskrzydłowy Wymiary: 1000x1700 mm [szerokośćxwysokość]szerokość podstawy - 450 mm

Więcej szczegółówDoradca:
Ewelina Staroń

Parawan mobilny jednoskrzydłowy WYKONANIE:- stelaż z profilu aluminiowego, lakierowanego proszkowo na kolor biały, wyposażony w koła w obudowie stalowej ocynkowanej o średnicy 50 mm, w tym dwa z blokadą- wypełnienie stanowi biała płyta z tworzywa PC poliwęglanWymiary: 1000x1700 mm [szerokośćxwysokość]szerokość podstawy - 450 mm

Szerokość100 cm
Wysokość170 cm
Gwarancje.
Poniżej można pobrać karty gwarancyjne poszczególnych producentów:

WsTech - karta gwarancyjna

HABYS - karta gwarancyjna

MOV - karta gwarancyjna
Produkty wysyłane są w dwóch opcjach:

Na zamówienie - to produkty które są w wielu wariantach i są produkowane pod konkretne zamówienie. Czas realizacji uzależniony od aktualnego obłożenia u producenta. Zazwyczaj od 1 do 4 tygodni. Dokładny termin podajemy telefonicznie lub po złożeniu zamówienia.

Wysyłka 24-48h - produkty które zazwyczaj znajdują się w magazynach i są wysyłane przeważnie tego samego lub następnego dnia w którym wpłynęło zamówienie lub otrzymano wpłatę. Z powodu braku połączenia stanów magazynowych z magazynami zewnętrznymi, dostępność towaru potwierdzana telefonicznie lub po złożeniu zamówienia. W przypadku oczekiwania na dostawę, czas realizacji może ulec wydłużeniu, o tym fakcie klient zostanie poinformowany drogą telefoniczna lub mailową.

Wpisz swoje zapytanie: Parawan jednoskrzydłowy PJ-01 100/PC z płytą z tworzywa


Path: > > > Parawan jednoskrzydłowy PJ-01 100/PC z płytą z tworzywa

Produkty z tej samej kategorii

Next Previous
Scroll