Rotor RD-1s

#RD-1sDoradca:
Ewelina Staroń

Rotor do ćwiczeń kończyn dolnych z sandałami RD-1s

Rotor do ćwiczeń kończyn dolnych posiada konstrukcję, pozwalającą na mocowanie do elementów pionowych lub poziomych, poprawiając tym stabilność urządzenia i umożliwiając intensywne ćwiczenia.
Do płynnej regulacji oporu służy pokrętło umieszczone poziomo na wysokości osi obrotu korby.
Rotor standardowo wyposażony jest w sandały ze sklejki ze skórzanymi paskami, przy zamówieniu należy podać rozmiar sandała (23; 25,5; 29; 32 cm).

Gwarancje.
Poniżej można pobrać karty gwarancyjne poszczególnych producentów:

WsTech - karta gwarancyjna

HABYS - karta gwarancyjna

MOV - karta gwarancyjna
Produkty wysyłane są w dwóch opcjach:

Na zamówienie - to produkty które są w wielu wariantach i są produkowane pod konkretne zamówienie. Czas realizacji uzależniony od aktualnego obłożenia u producenta. Zazwyczaj od 1 do 4 tygodni. Dokładny termin podajemy telefonicznie lub po złożeniu zamówienia.

Wysyłka 24-48h - produkty które zazwyczaj znajdują się w magazynach i są wysyłane przeważnie tego samego lub następnego dnia w którym wpłynęło zamówienie lub otrzymano wpłatę. Z powodu braku połączenia stanów magazynowych z magazynami zewnętrznymi, dostępność towaru potwierdzana telefonicznie lub po złożeniu zamówienia. W przypadku oczekiwania na dostawę, czas realizacji może ulec wydłużeniu, o tym fakcie klient zostanie poinformowany drogą telefoniczna lub mailową.

Wpisz swoje zapytanie: Rotor RD-1s


Path: > > > Rotor RD-1s

Produkty z tej samej kategorii

Next Previous
Scroll