WANNA PODNOSZONA DO KĄPIELI WPC - 300 BMH

#MED_012754

Dostawa


Doradca:
Ewelina Staroń

Wanna podnoszona do kąpieli osób niepełnosprawnych i obłożnie chorych jest podstawowym urządzeniem z palety produktów DELTOM. Występuje w kilku odmianach wyposażenia, a konfigurowana z innym, współpracującym sprzętem daje wiele zestawów i systemów do higieny, pielęgnacji i rehabilitacji pacjentów. Nasza wanna medyczna (pielęgnacyjna) posiada zalety przynoszące ulgę pacjentom oraz wspierające personel i opiekunów medycznych w ich pracy.

Wanna z hydromasażem
pozwala na rehabilitacyjny masaż całego ciała, co zapewnia chorym komfort i relaks podczas kąpieli.

Produkowana przez nas wanna (szpitalna, rehabilitacyjna) typuWPC-300/220 jest urządzeniem i wolnostojącym , nie wymagającym fundamentowania i obudowy.

Dwie długości niecki.

Zasilanie: prąd jednofazowy 230 V.

Wyposażony w :

  • hydrauliczny mechanizm podnoszenia
  • baterię wody mieszalną lub termostatyczną
  • prysznic
  • termometr
  • instalację hydromasażu podwodnego z dyszą do masażu miejscowego
  • system dezynfekcji wanny i instalacji hydromasażu
  • system osuszania wanny
  • poręcze do podtrzymywania i podpory pod stopy
  • zawór do mechanicznego opuszczania wanny


Wanna pielęgnacyjna z wózkiem - podnośnikiem do kąpieli w pozycji leżącej lub siedzącej stanowi "zintegrowany system do higieny osobistej, transportu i hydroterapii osób niepełnosprawnych i obłożnie chorych".
System ten stwarza możliwość wykonania pełnego cyklu pielęgnacyjnego (od łóżka do łóżka) przy minimalnym wysiłku ze strony personelu.

Gwarancje.
Poniżej można pobrać karty gwarancyjne poszczególnych producentów:

WsTech - karta gwarancyjna

HABYS - karta gwarancyjna

MOV - karta gwarancyjna
Produkty wysyłane są w dwóch opcjach:

Na zamówienie - to produkty które są w wielu wariantach i są produkowane pod konkretne zamówienie. Czas realizacji uzależniony od aktualnego obłożenia u producenta. Zazwyczaj od 1 do 4 tygodni. Dokładny termin podajemy telefonicznie lub po złożeniu zamówienia.

Wysyłka 24-48h - produkty które zazwyczaj znajdują się w magazynach i są wysyłane przeważnie tego samego lub następnego dnia w którym wpłynęło zamówienie lub otrzymano wpłatę. Z powodu braku połączenia stanów magazynowych z magazynami zewnętrznymi, dostępność towaru potwierdzana telefonicznie lub po złożeniu zamówienia. W przypadku oczekiwania na dostawę, czas realizacji może ulec wydłużeniu, o tym fakcie klient zostanie poinformowany drogą telefoniczna lub mailową.

Wpisz swoje zapytanie: WANNA PODNOSZONA DO KĄPIELI WPC - 300 BMH


Path: > > > > WANNA PODNOSZONA DO KĄPIELI WPC - 300 BMH

Produkty z tej samej kategorii

Next Previous
Scroll