Parawan harmonijkowy Silentia - 9 sekcji, 1.85m, 2.25m do ściany

#

Parawany Silentia to opatentowany skandynawski system stworzony po to, aby uczynić bardziej przyjaznym zarówno dla pacjentów jak i pracowników miejsca takie jak szpitale, sanatoria, prywatne kliniki i gabinety lekarskie.

Więcej szczegółów

Dostawa


Doradca:
Ewelina Staroń

tel. 515 080 077

Parawany Silentia to opatentowany skandynawski system stworzony po to, aby uczynić bardziej przyjaznym zarówno dla pacjentów jak i pracowników miejsca takie jak szpitale, sanatoria, prywatne kliniki i gabinety lekarskie.
W warunkach polskich są nabywane do pomieszczeń z hydroterapią, na oddziały kardiologiczne, do sal szpitalnych, do gabinetów ginekologicznych.


Parawany te są dostępne w dwóch wysokościach: 1450 mm oraz 1850 mm. Niższy parawan nie zasłania światła dziennego, umożliwia jednocześnie personelowi nadzór nad pacjentami, a pacjentom gwarantuje zachowanie prywatności w czasie terapii.
Parawany Silentia montowane są do ściany lub do wózka. Można je z powodzeniem instalować w pomieszczeniach, gdzie są podnośniki sufitowe.


Parawany zbudowane są z kolorowych płyt umieszczonych w metalowych ramach. Ramy na całej długości połączone są jednym zawiasem aluminiowym przypominającym z wyglądu listwę. Konstrukcja zawiasu jest wynalazkiem firmy Silentia i nie jest wykorzystywana w żadnych innych parawanach na całym świecie. Cechuje ją wyjątkowa trwałość, zawiasy są nie do zużycia.
Parawany umieszczone są na kółkach, które niwelują nierówności podłogi.
Po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Ciągnąc za uchwyt rozkłada sie go na całą jego długość. Można go ustawić pod kątem i umocować w wielu różnych pozycjach.

Aby poszerzyć możliwości parawanów Silentia zaprojektowany został dla nich również wózek, dzięki któremu jedna osoba może przewieźć parawan do dowolnego miejsca.
Parawany posiadają antystatyczną powierzchnię. Nadają się do czyszczenia w całości.

Wymiary parawanów:

parawan wymiary

Opcje produktu
Opcje
 
Mocowanie do ściany 1.85 m
[+ 140,00 zł]
Kolor
 
Biały
 
 
Brzoza
[+ 1 018,52 zł]
 
Las
[+ 1 018,52 zł]
 
Lime
[+ 407,41 zł]
 
Mandarin
[+ 407,41 zł]
 
Ocean
[+ 407,41 zł]
 
Papyrus
[+ 1 018,52 zł]
 
Tropical
[+ 407,41 zł]
 
Walnut
[+ 407,41 zł]
 
Print Collection
[+ 1 018,52 zł]
  
  Ilość:
Długość225 cm
Szerokość185 cm
gwarancja24 mies
Gwarancje.
Poniżej można pobrać karty gwarancyjne poszczególnych producentów:

WsTech - karta gwarancyjna

HABYS - karta gwarancyjna

MOV - karta gwarancyjna
Produkty wysyłane są w dwóch opcjach:

Na zamówienie - to produkty które są w wielu wariantach i są produkowane pod konkretne zamówienie. Czas realizacji uzależniony od aktualnego obłożenia u producenta. Zazwyczaj od 1 do 4 tygodni. Dokładny termin podajemy telefonicznie lub po złożeniu zamówienia.

Wysyłka 24-48h - produkty które zazwyczaj znajdują się w magazynach i są wysyłane przeważnie tego samego lub następnego dnia w którym wpłynęło zamówienie lub otrzymano wpłatę. Z powodu braku połączenia stanów magazynowych z magazynami zewnętrznymi, dostępność towaru potwierdzana telefonicznie lub po złożeniu zamówienia. W przypadku oczekiwania na dostawę, czas realizacji może ulec wydłużeniu, o tym fakcie klient zostanie poinformowany drogą telefoniczna lub mailową.

Zadaj pytanie o produkt?

Wpisz swoje zapytanie: Parawan harmonijkowy Silentia - 9 sekcji, 1.85m, 2.25m do ściany


Path: > > > Parawan harmonijkowy Silentia - 9 sekcji, 1.85m, 2.25m do ściany

Produkty z tej samej kategorii

Next Previous
Scroll