Parawan medyczny, zmywalny, teleskopowy, 2 ramienny

#

Parawany służą do zapewnienia pacjentowi godnych warunków i intymności podczas przeprowadzania procedur medycznych,  w tym: podczas przebierania się, przeprowadzania badań, oględzin, itp.

Więcej szczegółów

1 110,19 zł

zaw. VAT :8%

- +

DostawaDoradca:
Ewelina Staroń

Parawany służą do zapewnienia pacjentowi godnych warunków i intymności podczas przeprowadzania procedur medycznych,  w tym: podczas przebierania się, przeprowadzania badań, oględzin, itp. Także do wydzielenia przestrzeni pacjenta w salach wielołóżkowych.

Przeznaczone są dla szpitali, ośrodków zdrowia, ośrodków rehabilitacyjnych, domów opieki społecznej.

Konstrukcja parawanu teleskopowego, wykonana jest ze stali powlekanej proszkowo w kolorze białym, wyposażona w kółka,dzięki czemu parawan jest mobilny i łatwy do transportu, a jednocześnie stojąc w miejscu stabilny, dzięki hamulcom na kółkach przeciwległych. Ekran parawanu wykonany z materiału zmywalnego.             

Wymiary: wysokość ekranu 150 cm, długość każdego ramienia 85-210cm.

Dostępne kolory ekranów:
- seledyn
- niebieski
- żółty
- biały

Opcje produktu
Kolor
biały
 
biały
 
błękitny
 
błękitny
 
lazurowy
 
lazurowy
 
morski
 
morski
 
seledynowy
 
seledynowy
 
żółty
 
żółty
 
  
  Ilość:
Gwarancje.
Poniżej można pobrać karty gwarancyjne poszczególnych producentów:

WsTech - karta gwarancyjna

HABYS - karta gwarancyjna

MOV - karta gwarancyjna
Produkty wysyłane są w dwóch opcjach:

Na zamówienie - to produkty które są w wielu wariantach i są produkowane pod konkretne zamówienie. Czas realizacji uzależniony od aktualnego obłożenia u producenta. Zazwyczaj od 1 do 4 tygodni. Dokładny termin podajemy telefonicznie lub po złożeniu zamówienia.

Wysyłka 24-48h - produkty które zazwyczaj znajdują się w magazynach i są wysyłane przeważnie tego samego lub następnego dnia w którym wpłynęło zamówienie lub otrzymano wpłatę. Z powodu braku połączenia stanów magazynowych z magazynami zewnętrznymi, dostępność towaru potwierdzana telefonicznie lub po złożeniu zamówienia. W przypadku oczekiwania na dostawę, czas realizacji może ulec wydłużeniu, o tym fakcie klient zostanie poinformowany drogą telefoniczna lub mailową.

Zadaj pytanie o produkt?

Wpisz swoje zapytanie: Parawan medyczny, zmywalny, teleskopowy, 2 ramienny


Path: > > > Parawan medyczny, zmywalny, teleskopowy, 2 ramienny

Produkty z tej samej kategorii

Next Previous
Scroll